10. května 2020 – 5. neděle velikonoční

V týdnu slavíme: čtvrtek – svátek sv. Matěje, apoštola

sobota – svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka

• Program bohoslužeb tuto neděli bude ve farním kostele v 8:30, 10:00 hodin.
  • Ve františkánském kostele budou bohoslužby v 7, 8:30, 10 a 18 hodin. Max. účast je 15 věřících.
  • Nedělní bohoslužba bude vysílánana internetu v 10:00 hodin.
  • Dnes bude farní kostel otevřen od 13.00 hodin do 15:00 hodin ke sv. Přijímání.
  • Ve františkánském kostele bude otevřeno od 15 do 17 hodin.
  • Dnes vás zveme na májovou pobožnost u Boží muky v Mařaticích na začátku Vinohradské ulice. Májová začne v 16.15 hodin.
  • Májové pobožnosti ve farním kostele jsou vždy ve všední dny 10 minut před mši sv..
  • Mše sv. ve všední dny a příští neděli budou v obou kostelech v obvyklou dobu za účasti do 100 věřících.
  • Obnovujeme přípravu rodičů s dětmi na svátosti. Rodiče, setkejme se tento týden ve čtvrtek a pátek v 18 hodin na faře. Předejte si navzájem informace.
  • Vážení rodiče, zápis do MŠ s křesťanskou výchovou probíhá 4. – 15. 5. 2020, letos výjimečně bez přítomnosti dětí a rodičů. Navštivte webové stránky MŠ Uherské Hradiště www.msuh(zavináč)uhedu.cz – odkaz zápis do MŠ. Vytiskněte si potřebný dokument k zápisu, vyplňte, označte vybranou MŠ a vše, spolu s kopii očkovacího průkazu vložte do obálky a obálku vhoďte do označené schránky v MŠ Svatováclavská 943 v Uherském Hradišti. Sledujte webové stránky naší MŠ – www.krestankauh.uhedu.cz, kde vám poskytneme informace o zápise. Těšíme se na vaše děti v novém školním roce 2020/21.Kolektiv MŠ