DOLOMITY 2022 – poutní dům Velehrad

Kdo jsme fanoušky Dolomitů, určitě nám v lednu neušly nádherné televizní záběry zimních Dolomitů z lyžařských závodů v Cortině de Ampezzo a biatlonových závodů z Anterselvy u stejnojmenného jezera (mnozí máme v živé paměti i setkání s našimi „biatlonistkami“).

Bereme to jako pozvánku v létě zavítat opět tam, kde srdce plesá a nohy bolí (jak koho). Svou misii v Poutním domě Velehrad ukončil P. Antonín Hráček spolu s Aničkou Čechmanovou (nyní oba působí na studentské koleji při kněžském semináři v Olomouci). Ještě v loňském roce nám nabídl termín pobytu

27. srpna 2022 (sobota) – 3. září 2022 (sobota).

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště zve všechny známé i neznámé příznivce krásných Dolomitů na týdenní pobyt ve výše uvedeném termínu.

Cenové relace se hýbou směrem vzhůru. Proto předpokládané ceny pobytu:

Doprava autobusem a plná penze 4.500,- Kč

Ubytování 7 nocí 154,- euro

Turistický poplatek obci za 7 dnů 11,- euro

• Doprava zahrnuje i každodenní výlety do různých horských středisek (podle počasí).
  • Plná penze je zajištěna od nedělní snídaně až po cestu domů. Penze obsahuje ranní snídani na chatě, balíček na celodenní pobyt a večeře na chatě (polévka a hlavní jídlo).
  • Každý den jsou nabízeny 3 – 4 túry dle fyzické náročnosti.
  • Ubytování se hradí na místě pobytu. Ubytování za noc je 22 euro a denní turistický poplatek obci v částce 1,5 euro.
  • Ubytování je v 5 – 6 lůžkových pokojích.
  • Každý den je slavena mše sv. v místní kapli. K rekreaci lze také využít prostory herny.

Zájemci, hlaste se telefonicky nebo osobně ve farní kanceláři v Uh. Hradišti se zálohou 3.000,- Kč do května 2022.

Na společné putování se těší P. Josef Říha

Around the Tre Cime di Lavaredo • Hiking Route » outdooractive.com